Perfumy damskie – tegoroczne trendy

imagesMówi się, że strój określa charakter kobiety, jednak czym byłyby piękne suknie i stylowe garsonki bez kilku subtelnych dodatków podkreślających ich styl? Biżuteria i wszelkiego rodzaju ozdoby są niezwykle ważne, ale najbardziej zmysłowym i ekskluzywnym dodatkiem, jaki kobieta może mieć na sobie, są perfumy. To właśnie one mówią wszystko na temat osoby, która je „nosi”.
Trendy w świecie zapachów zmieniają się niemal w takim samym tempie, jak w świecie odzieży. To, co było modne rok temu, teraz jest już pase.

Nie ma w tym nic dziwnego, producenci nieustannie „bombardują” nas nowymi, coraz bardziej wymyślnymi kompozycjami zapachowymi. Jaki zapach będzie miała tegoroczna zima? Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że w sezonie zima/jesień 2014-15 przypomni nam się aromat lata.

Świeżo, ale niezbyt cytrusowo; słodko, ale nie mdło, drapieżnie, ale nienachalnie – te określenia najlepiej pasują do zapachów, jakie w odpowiedzi na oczekiwania rynku przygotowały najbardziej uznane marki. W tym roku perfumy damskie pozwolą nam poczuć zapach kwiatów, owoców, egzotycznych przypraw i tropikalnych roślin, czyli czeka na nas mieszanka intensywnych, rześkich zapachów, które połączone razem stworzą odurzającą kompozycję. W szczególności czekamy na nowe perfumy Versace. Od produktu sygnowanego tak znanym nazwiskiem należy oczekiwać nie tylko niebanalnej kompozycji, ale również najwyższej jakości. Produkty z zeszłorocznej linii udowadniają, że oczekiwania klientów z całą pewnością zostaną spełnione – perfumy Versace to od dawna jeden z najlepszych produktów na rynku.

www.chester.pl

Comments are closed.