Modne fryzury z grzywką

grzywkaNie tylko kobiety lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Również mężczyźni zaczynają zwracać większą uwagę na to, jak wyglądają i w co się ubierają. Jak wiadomo, najlepszym sposobem na zmianę w swoim wyglądzie jest wizyta u fryzjera i pozwolenie mu na odrobinę szaleństwa. Mężczyźni zdecydowanie rzadziej decydują się na fryzurowe szaleństwo, ponieważ boją śmieszności.

Jeśli jednak chcesz wyglądać modnie, a Twoje włosy są gęste i mocne, możesz pozwolić sobie na eksperymenty. Modni mężczyźni najczęściej wybierają fryzury z bujną grzywką na bok, reszta włosów pozostaje krótka. Jest to zwykle ciężka grzywka cieniowana, która sięga jednego z policzków, zasłaniając przy tym część oka. Trzeba jednak zaznaczyć, że takiej fryzury nie da się wyczarować z niczego. Mężczyzna, który chciałby mieć taką fryzurę, powinien przed wizytą u fryzjera zapuścić włosy.

Męskie, ciężkie grzywki na bok cieszą się największą popularnością wśród młodzieży. Z kolei inne asymetryczne grzywki wybierają artyści i ludzie sztuki, którzy chcą wyróżniać się w tłumie, a jednocześnie czuć się swobodnie.

Dawniej panowała moda, robienia przedziałka z boku i zaczesywaniu męskiej grzywki na bok, nie zasłaniając jednak w żądnym stopniu twarzy. Do dziś jest to fryzura, jaką noszą panowie po 40. lub 50.Chociaż spotyka się też bardziej odważnych 50-latków.

Proste grzywki w przypadku mężczyzn właściwie nie wchodzą w grę, ponieważ panowie w takiej fryzurze wyglądają mało atrakcyjnie… Jeśli już proszą fryzjera o podcięcie grzywki na prosto, jest to zwykle w tym celu, aby móc ją łatwo zaczesać do tyłu (zwykle na żelu). Tym samym, proste grzywki u mężczyzn są zwykle długie i sięgają nie brwi (jak dzieje się to w przypadku damskich fryzur), ale co najmniej koniuszka nosa.

Jeśli chcesz odświeżyć swój wygląd za pomocą fryzury, musisz pamiętać, że nie każda grzywka pasuje do każdego kształtu twarzy…

Comments are closed.