Co oferują gabinety masażu ?

masazMasaż to jedna z form terapii manualnych przez stulecia dostępna tylko dla wybranych. Ostatnie pięćdziesięciolecie przyniosły rozkwit tej formy terapii. Teraz każdy kto odczuwa dokuczliwe bóle karku, pleców, głowy, układu kostno-mieśniowego może uzyskać pomoc. Nasi masażyści są wyśmienitymi profesjonalistami, a w ich rękach Wasze ciała odzyskają sprawność a samopoczucie się poprawi.

MASAŻ KLASYCZNY
Masaż całego ciała, poprawia elastyczność i sprawność mięśni. Wpływa pozytywnie na samopoczucie, usuwa zmęczenie.

MASAŻ RELAKSUJĄCY
Masaż całego ciała masażysta wykonuje na oliwce Amora relax. Zawiera mieszankę olejków relaksujących, bogatą w olejek neroli i cytrynowy. Oliwka bazuje na naturalnym oleju z nasion winogron, bogatym w fitosterole i witaminy E i F. Dodatek specjalnego emolienta zapewnia miłe odczucie miękkiej i sprężystej skóry. Masaż głęboko odprężający, odświeża, równoważy emocje, usuwa zmęczenie, przynosi spokój i wyciszenie.

MASAŻ CZEKOLADOWY
Masaż relaksujący poprzedzony peelingiem czekoladowym. Wykonany na kremie czekoladowym, ma wspaniały wpływ na psychikę oraz kondycję skóry. Znakomity po ciężkim i stresującym dniu.

MASAŻ LECZNICZY
Najlepsze na: bóle kostno- mięśniowo- stawowe, przewlekłe stany zapalne w zakresie układu kostno-stawowego, zaniki lub osłabienie mięśni, przykurcze, niedowłady, dyskopatie, bóle po wysiłku fizycznym. Oparty jest na technikach masażu klasycznego. Głównym celem jest leczenie pewnych zaburzeń organizmu poprzez zabiegi manualne. Masaż wykonywany jest przy pomocy różnego rodzaju maści leczniczych działających przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco. Jest to masaż najczęściej częściowy.

MASAŻ IZOMETRYCZNY
Jest to jedna z metod leczenia fizykalnego. Polega na intensywnym masowaniu mięśni podczas skurczu izometrycznego ( napięcie mięśni bez wykonywania ruchu w stawie, czyli bez skracania długości mięśnia ) Sprzyja to rozwojowi siły i masy mięśniowej jak również spalaniu tkanki tłuszczowej.

MASAŻ LIMFATYCZNY
Polega na bezpośrednim działaniu mechanicznym na naczynia limfatyczne. Masaż limfatyczny likwiduje i zapobiega zastojom chłonki. Osiągamy to w sposób mechaniczny przez przepchnięcie zalegającej chłonki i udrożnienie węzłów chłonnych.. Skutkiem zaburzeń w układzie limfatycznym są nie tylko obrzęki, ale też rozstępy, cellulit, przedwczesne starzenie się skóry i schorzenia wielu narządów wewnętrznych. W efekcie stosowania drenażu limfatycznego osiągamy m.in. poprawę warunków do produkcji limfocytów, transportu wody i soli mineralnych do komórek, co prowadzi do zwalczania bakterii oraz likwidacji obrzęków. Masaż ten połączony z pewnymi technikami łącznotkankowymi i technikami masażu klasycznego, działa wyszczuplająco i ujędrniająco.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY
Podczas modelowania sylwetki ciała, dzięki wykorzystaniu specyficznych chwytów masażu, następuje rozbicie tkanki tłuszczowej. Przyspieszenie procesów metabolicznych, zachodzących w komórkach pod wpływem masażu przyspiesza spalanie tłuszczy. Efekt modelowania można zwiększyć przez detoksykację i zastosowanie preparatów do modelowania sylwetki ciała. Wykonywany on jest w oparciu o masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego, izometrycznego i punktowego. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic ud, bioder i pośladków, przyczyniając się również do ogólnego spadku wagi.

REFLEKSOTERAPIA STÓP
Inaczej leczniczy masaż stóp to holistyczna metoda lecznicza i relaksacyjna pochodząca z tradycyjnej medycyny chińskiej. Poprzez specjalistyczny masaż punktów reflektorycznych na stopach (odpowiadających narządom ciała) przywraca równowagę energetyczną organizmu. Metoda skutecznie usuwa bóle różnego pochodzenia, zmęczenie psychofizyczne, bezsenność, stany zapalne układu ruchu i narządów wewnętrznych, reguluje pracę układu hormonalnego oraz funkcjonowanie całego organizmu.

MASAŻ TKANKI ŁĄCZNEJ METODĄ ROSENBERGA
Trwający około godziny masaż stymuluję tkankę łączną i system nerwowy w różnie położonych mięśniach twarzy, karku i ramion. Krew zaczyna lepiej krążyć, usuwane są szkodliwe toksyny. W sposób naturalny zastępuje lifting twarzy. Rozluźniona tkanka łączna odżywia skórę i mięśnie, usuwa spięcia tkanki łącznej np. powypadkowe, pooperacyjne, wyrównuje asymetrię twarzy, pozwala podnieść opadające powieki, zmniejszyć blizny, zmarszczki, rozluźnić mięśnie szyi, karku, ramion. Technika ta zalecana jest jako masaż antydepresyjny, podczas którego pacjent często pozbywa się nurtujących go problemów, a nieraz dręczących go latami stresów.

CRANIO-SACRAL
Terapia czaszkowo-krzyżowa jest to bardzo ciekawa technika, która polega na dosyć nietypowym masażu kości czaszki, kręgosłupa i kości krzyżowej w celu przywrócenia naturalnego rytmu i dostrojenia organizmu. Układy nerwowe i krążenia zaczynają funkcjonować bez zarzutu. Powracają naturalne uzdrawiające siły organizmu.

Comments are closed.