Jędrne piersi – zabieg Microline

piersiMarzeniem w zasadzie każdej kobiety jest jędrny biust, który zachwyca każdego  a także jest obiektem zawiści innych kobiet. Cieszącym się coraz większym zainteresowaniem rozwiązaniem, które może być stosowany w naszym kraju stosunkowo od niedawna zabieg Microlane. Kobiety, które zdecydowały się skorzystać z tej metody mają szansę cieszyć się jej rezultatami nawet przez okres dwóch lat. Zabieg Microline polega na wstrzyknięciu do piesi kwasu hialuronowego. Jest on idealnie tolerowany przez ludzki organizm i ulega naturalnej biodegradacji nie pozostawiając niepożądanych efektów ubocznych.

Microline należy do najmniej inwazyjnych metod powiększania piersi. W trakcie zabiegu nie stosuje się standardowej narkozy a czas krótki okres rekonwalescencji pozwala prawie natychmiast wrócić do pełnej aktywności każdej pacjentki. Na piersiach nie pozostają szpecące i bolesne blizny. Kwas hialuronowy wprowadzany jest bezpośrednio pod gruczoły piersiowe znacznie zwiększając ich objętość. Po założeniu niewielkiego opatrunku nie wymaga pobytu w klinice i pacjentka natychmiast ma możliwość wrócić do swojego domu. Ze względu na określoną pojemność stosowanego jednorazowo kwasu  hialuronowego nie można osiągnąć dużej różnicy w wielkości piersi ale jej widoczne zwiększenie i odpowiednią jędrność. Ze względu na widoczne efekty oraz zminimalizowane komplikacje coraz więcej kobiet decyduje się na poddanie metodzie Microline i cieszy się nowym wyglądem swojego biustu.

Widoczność blizn pooperacyjnych, to dla wielu kobiet bardzo istotna sprawa. Na szczęście dzisiejsze możliwości chirurgii plastycznej pozwalają nie pozostawiać blizn w widocznych miejscach.

Comments are closed.