Modne fryzury z grzywką

grzywkaNie tylko kobiety lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Również mężczyźni zaczynają zwracać większą uwagę na to, jak wyglądają i w co się ubierają. Jak wiadomo, najlepszym sposobem na zmianę w swoim wyglądzie jest wizyta u fryzjera i pozwolenie mu na odrobinę szaleństwa. Mężczyźni zdecydowanie rzadziej decydują się na fryzurowe szaleństwo, ponieważ boją śmieszności.

Jeśli jednak chcesz wyglądać modnie, a Twoje włosy są gęste i mocne, możesz pozwolić sobie na eksperymenty. Modni mężczyźni najczęściej wybierają fryzury z bujną grzywką na bok, reszta włosów pozostaje krótka. Jest to zwykle ciężka grzywka cieniowana, która sięga jednego z policzków, zasłaniając przy tym część oka. Trzeba jednak zaznaczyć, że takiej fryzury nie da się wyczarować z niczego. Mężczyzna, który chciałby mieć taką fryzurę, powinien przed wizytą u fryzjera zapuścić włosy.

Męskie, ciężkie grzywki na bok cieszą się największą popularnością wśród młodzieży. Z kolei inne asymetryczne grzywki wybierają artyści i ludzie sztuki, którzy chcą wyróżniać się w tłumie, a jednocześnie czuć się swobodnie.

Dawniej panowała moda, robienia przedziałka z boku i zaczesywaniu męskiej grzywki na bok, nie zasłaniając jednak w żądnym stopniu twarzy. Do dziś jest to fryzura, jaką noszą panowie po 40. lub 50.Chociaż spotyka się też bardziej odważnych 50-latków.

Proste grzywki w przypadku mężczyzn właściwie nie wchodzą w grę, ponieważ panowie w takiej fryzurze wyglądają mało atrakcyjnie… Jeśli już proszą fryzjera o podcięcie grzywki na prosto, jest to zwykle w tym celu, aby móc ją łatwo zaczesać do tyłu (zwykle na żelu). Tym samym, proste grzywki u mężczyzn są zwykle długie i sięgają nie brwi (jak dzieje się to w przypadku damskich fryzur), ale co najmniej koniuszka nosa.

Jeśli chcesz odświeżyć swój wygląd za pomocą fryzury, musisz pamiętać, że nie każda grzywka pasuje do każdego kształtu twarzy…

Chceż być modnym mężczyzną? Zobacz kolorowe skarpetki w polskim sklepie internetowym.

Post navigation

Comments are closed.